Movies
Ratings
126
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.0
Copying BeethovenRated ★ 3.0
Daytime DrinkingRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 1.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 2.0
Peppermint CandyRated ★ 2.0
ContactRated ★ 5.0
The Foreign Duck, the Native Duck and God in a Coin LockerRated ★ 2.0
Love FictionRated ★ 1.0
PersepolisRated ★ 2.0