Movies
Ratings
91
The ShiningRated ★ 4.5
Marine BoyRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
FargoRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
FailanRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
RockyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 4.0