Titles you rated
Toy StoryRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0