Movies
Ratings
111
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The Darkest HourRated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Skin I Live InRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 5.0
The AnimatrixRated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 1.0
ShooterRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 1.0
Predator 2Rated ★ 5.0