Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 2.5
UpRated ★ 2.0
The Last 10 YearsRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.0
The HoldoversRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 2.0
Past LivesRated ★ 1.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
As I Was Moving Ahead Occasionally I Saw Brief Glimpses of BeautyRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 1.5
Man Walking On SnowRated ★ 3.5
Shadows in ParadiseRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
Stranger by the LakeRated ★ 3.0
The Match Factory GirlRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 3.0
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0