Movies
Ratings
159
ChefRated ★ 4.5
(OO)Rated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
Dachimawa LeeRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
FrankRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.5
The Golden CompassRated ★ 2.5
FlubberRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 1.5
MinionsRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0