Movies
Ratings
372
MontageRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 2.0
Love StoryRated ★ 4.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 4.0
This Charming GirlRated ★ 3.0
If You Were MeRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Horton Hears a Who!Rated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
As OneRated ★ 2.0
PoetryRated ★ 4.0
DittoRated ★ 3.0
The AviatorRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Jane EyreRated ★ 3.0
My Week with MarilynRated ★ 3.0