Titles you rated
Wild CardRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.5
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Another FamilyRated ★ 3.0