Series
Ratings
338
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 0.5
Queen of ReversalsRated ★ 0.5
The ProducersRated ★ 0.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 0.5- 넥스트 엔터테인먼트 2020 비저너리Rated ★ 0.5
My Love From Another StarRated ★ 0.5
Queen of TearsRated ★ 0.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 3.5
Say You Love MeRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Castaway DivaRated ★ 1.0
MovingRated ★ 2.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Not OthersRated ★ 3.0