Series
Ratings
23
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
My MisterRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 0.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Doctor KkaengRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5- The Path to GloryRated ★ 4.0