Movies
Ratings
102
American BeautyRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
GloveRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Honey and CloverRated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0