Movies
Ratings
659
WaterboysRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0- Happiness Does Not Come In GradesRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 5.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
JackRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 3.0