Titles you rated
Ocean WavesRated ★ 2.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 3.0
The Perfect DateRated ★ 3.0
PawnRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
The Kissing Booth 3Rated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
When I Turned NineRated ★ 2.5
My Best SummerRated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5