Titles you rated
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
Lee Su-geun: The Sense CoachRated ★ 3.5
AbyssRated ★ 3.0
You Are My SpringRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 4.0
StartupRated ★ 4.5
Run OnRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5
Familiar WifeRated ★ 4.5
Radiant OfficeRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.5