Titles you rated
A Normal FamilyRated ★ 2.5
FirefightersRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 5.0
RevelationRated ★ 2.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 0.5
SleepRated ★ 2.5
Night in ParadiseRated ★ 2.0
Black LightRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 2.5
MetamorphosisRated ★ 1.0
Project Wolf HuntingRated ★ 0.5
The First Slam DunkRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 2.0
CarterRated ★ 1.0
HuntRated ★ 4.5