Series
Ratings
32
The WhirlwindRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The GuestRated ★ 3.5
Rose MansionRated ★ 4.0
Hope or Dope Season 2Rated ★ 2.0
Hope or Dope Season 1Rated ★ 4.0
The VeilRated ★ 4.0
ArgonRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Black DogRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
LIFERated ★ 3.5