Titles you rated
ArrivalRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Full Metal JacketRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0