Movies
Ratings
43
Django UnchainedRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 2.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5- WishRated ★ 4.0