Movies
Ratings
100
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
CrankRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 5.0
CashbackRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0