Titles you rated
Iron ManRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
DumboRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
BambiRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Tales of the NightRated ★ 5.0
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
Peter PanRated ★ 4.0