Movies
Ratings
70
The IrishmanRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0