Movies
Ratings
60
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0