Titles you rated
Baby DriverRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 0.5
A MillionRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.0
TangledRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 5.0