Titles you rated
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
Cyrano AgencyRated ★ 0.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
PearlRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 5.0
NopeRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0