Movies
Ratings
80
UpRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.0