Movies
Ratings
371
ChefRated ★ 4.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
InfernoRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.0