Series
Ratings
91
Another Miss OhRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
BigRated ★ 1.5
SignRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Paradise RanchRated ★ 1.0
Dr. ChampRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.5