Movies
Ratings
162
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
CrankRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0