Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.5
Café Midnight Season 2Rated ★ 3.5- Cafe Midnight Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Mr. TrotRated ★ 3.5
She Would Never KnowRated ★ 4.0