Movies
Ratings
101
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 5.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 5.0
The FallRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 1.0- D-WarRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0