Series
Ratings
30
Secret LoveRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
GleeRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0