Movies
Ratings
46
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0