Series
Ratings
20
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0