Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
SoulRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
GourmetRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0