Titles you rated
A Dog of FlandersRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 3.5
All About My MomRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0