Movies
Ratings
52
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
BraveRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 1.0
The Wind RisesRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0