Series
Ratings
76
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
2 Broke GirlsRated ★ 4.5- 2 Broke GirlsRated ★ 4.5
2 Broke GirlsRated ★ 4.5- 2 Broke GirlsRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 1.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5- 2 Broke GirlsRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
Under the DomeRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
History of a SalarymanRated ★ 2.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.5
Secret LoveRated ★ 3.0