Titles you rated
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Shark TaleRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 3.0
A Christmas CarolRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 2.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
HulkRated ★ 2.0
Summer Days With CooRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
Happy FeetRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5