Titles you rated
The House BunnyRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
SecretRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Man UpRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0