Movies
Ratings
230
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 3.5
RampageRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 3.5
ChawRated ★ 3.5
Horror StoriesRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 4.0
The Midnight Meat TrainRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5