Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Dead SetRated ★ 4.0
Honest LivingRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0