Movies
Ratings
368
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
The RockRated ★ 5.0
Don't Breathe 2Rated ★ 3.0
DetentionRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
London Has FallenRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0