Movies
Ratings
19
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
UpRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0