Movies
Ratings
28
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
It FollowsRated ★ 0.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5