Titles you rated
My Sassy GirlRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
Liar Game: RebornRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 4.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
John WickRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 4.0
Gemini ManRated ★ 4.0
Initiation LoveRated ★ 3.5