Movies
Ratings
1956
Triads: The Inside StoryRated ★ 2.5
Class of 1999Rated ★ 2.5
Take PointRated ★ 2.0
Running Out of TimeRated ★ 3.5
Dead EndRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 2.5
Border: ShokuzaiRated ★ 2.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Villain and WidowRated ★ 1.0
The MechanicRated ★ 1.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Piranha 3DRated ★ 0.5
Proud MaryRated ★ 2.5
CountdownRated ★ 3.0
Death HuntRated ★ 2.0
FrequencyRated ★ 3.0
Remembrance Of YusinRated ★ 3.0