Titles you rated
Grand Maison TokyoRated ★ 4.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 5.0
The Office Season 5Rated ★ 5.0
The Office Season 4Rated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5- Phantom SingerRated ★ 3.0
HumansRated ★ 3.5- The Sound of Your Heart Season 1Rated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 4.0- DinoCoreRated ★ 2.0
- Gimhyeongsa GanghyeongsaRated ★ 2.5
Night GoblinRated ★ 2.0- Hwoeoi HwoeoiRated ★ 4.0
- Sarangui JongmalRated ★ 4.0
- Naeil Ijeu-riRated ★ 4.0
- Yeongjaui JeonseongsidaeRated ★ 3.0