Titles you rated
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
NerveRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
VenomRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
All the Bright PlacesRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0