Series
Ratings
28
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 2.5- Yona of the DawnRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 1.5
Blue Spring RideRated ★ 2.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0