Series
Ratings
154
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
SirensRated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
Beyond GoodbyeRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Good Night WorldRated ★ 2.0
The TrunkRated ★ 2.0
DAN DA DANRated ★ 4.5
BARTENDER Glass of GodRated ★ 4.0- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 3.0
The Road to Red Restaurant Season 1Rated ★ 3.0
Poker FaceRated ★ 3.0
Undead Murder FarceRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.5